Oktobar 3 - Matematika

// Категорије: Инфо |

Сви студенти којима је за услов остала 1/4 математике могу да пошаљу е-мејл на адресу [email protected]. У мејлу је потребно навести име, презиме, број индекса и математика која Вам је за услов. У зависности од броја пријављених студената, биће организован додатни рок за полагање тог преосталог дела.
ce se znati nesto u vezi ovog obavestenja u skorije vreme

Објављено: 26.10.2008 19:06 - ()


0
0
Neka su prokleti juce sam obnovila godina a imala sam 7 polozenih ispita iz druge!

Објављено: 26.10.2008 11:03 - ()


0
0
a 1/4 znaci jedno pitanje, pola usmenog.

Објављено: 25.10.2008 14:04 - ()


0
0
a kako i kada cemo biti obavesteni da li ce biti taj termin?

Објављено: 25.10.2008 14:02 - ()


0
0
a sta znaci 1/4 matematike?

Објављено: 25.10.2008 00:32 - ()


0
0
@ malena isti slucaj kao i ti i mene isto zanima da li postoji neka mogucnost

Објављено: 25.10.2008 00:29 - ()


0
0
Svaka cast matematicarima! :yo: kakvi carevi

Објављено: 24.10.2008 23:11 - ()


0
0
sada upisujem drugu godinu, ako bih sada polozila taj deo usmenog iz mate imala bih 54 espb. jel mogu da se prijavim ili je to samo za one kojima taj ispit treba za uslov za upis u trecu?

Објављено: 23.10.2008 23:44 - ()


0
0
A jel mogu ja da se prijavim, posto imam 36 bodova skupljenih u drugoj! A iz prve mi je ostala Mata2 :( Podnosila sam molbu za upis trece ali su je odbili :( Sto mislim da nije korektno jer sam dala 7 ispita, tj prikupivsi 36 bodova sam premasila 31 koliko je potrebno iz druge! Jel ima neko neko ideju sta da radim? :(

Објављено: 23.10.2008 20:50 - ()


0
0
"chitash vesti koje se tebe ne tichu"... :lol:

Објављено: 23.10.2008 19:39 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

0 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности