Pomeren ispit iz Teorije verovatnoce

// Kategorije: Info |

Kako Puškice nezvanično saznaju ispit iz Teorije verovatnoće u aprilskom (februarskom) roku biće pomeren sa 09. februara na 13. februar.

Dopunski termin za polaganje Sociologije u januarskom roku zakazan je za 30. januar sa početkom u 9 časova u sali 100.

za verovatnocu!

Objavljeno: 26.01.2008 16:48 - ()


0
0
i naravno ponovo MATEMATIKA2 i VEROVATNOCA istog dana!!!!!

Objavljeno: 26.01.2008 02:52 - ()


0
0
Ovo samo pokazuje kako moze mnogo toga da se uradi kada se izvrsi malo veci pritisak. Da smo samo malo slozniji mogli bismo mi njih da vrtimo, kao sto oni nas sad vrte. Ipak su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih, pa bi bilo u redu da se mi pitamo pre bilo kakve njihove odluke. Marine, svaka cast na ovome, ali mislim da tu moze mnogo vise toga da se uradi.

Objavljeno: 25.01.2008 23:31 - ()


0
0
Sta bravo za Marina? 4 dana razlike izmedju rokova i on se ovde ponosi odlaganjem 2 ispita 13.2. (znam sta pricam i onaj raspored o odlozenim ispitima uporedite sa konacnim februarom pa cete videti). ajde odozi rok za 7 dana pa cu ti se licno izivini i pohvaliti. Ovako mozes slobodno da se vratis menju obicne studente i prepusti mesto nekome ko ce nesto da uradi. Milana su smenili zato sto se bunio, na Matricevu inicijativu (pusti pricu o dobrovoljnom povlacenju). a ti? TI ces da napredujes na racum uvlacenje i cutanja. Buni se! Reci da ne moze april u februaru! Reci da treba barem 10 dana pauze izmedju rokova. Nesto promeni.

Objavljeno: 25.01.2008 19:48 - ()


0
0
Nema na cemu kolege, ali opet, naravno... nikada se sve zelje ne mogu ispuniti. Pozdrav

Objavljeno: 25.01.2008 17:37 - ()


0
0
puu mene bas nervira sto su pomerili, da su se bar ranije setili.. ja nisam izasla na matu sad jer bih kao u februaru imala vise vremena da spremim, a sta cu sad imati, 2 dana.. kako me iritira kad tako na kraju pomere neki ispit i poremete mi sve planove!!!

Objavljeno: 25.01.2008 14:55 - ()


0
0
Pa da ga nismo pljuvali, ne bi nam pomerili verovatnoću. ;) Morali smo malo da ga poguramo, stimulišemo da se izbori za naše interese. :D

Objavljeno: 25.01.2008 14:40 - ()


0
0
...a pljuvali ga do juce!

Objavljeno: 25.01.2008 14:21 - ()


0
0
zahvaljujem se studentu prodekanu,ako je on zasluzan za pomeranje ispita

Objavljeno: 25.01.2008 00:38 - ()


0
0
Bravo za studenta prodekana :hvala: :yo: :hvala:

Objavljeno: 24.01.2008 22:52 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 9

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti