Finesa

// Kategorije: Info |

AIESEC i FINESA, u utorak 25. Marta u 14 časova na FON-u u sali 100, organizuju uvodna predavanja za seminare:
Briljantno učenje, Brzo čitanje, Savršeno pamćenje, Mape uma, Principi uspeha.

Mislim da ste svi vi malo ljubomorni na VIPOVCE.....[color=red][/color][color=red][/color][size=18][/size][size=12][/size][size=18][/size]

Objavljeno: 01.04.2008 01:56 - ()


0
0
Pa, dobro...ukusi su razliciti. Ne mora sve svima da se svidja. Ne vidim razlog za ovakvim komentarima. Uostalom, to su neke opste stvari koje mogu samo da ti pomognu ukoliko si student! Ako neko ne vidi korist od toga, njegova stvar.

Objavljeno: 27.03.2008 18:47 - ()


0
0
Isao sam da slusam i bas je SRANJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Objavljeno: 27.03.2008 14:34 - ()


0
0
Neverovatno kako fonovci umeju da pokazu neopisivu neinformisanost... i nedostatak pameti, kad smo vec kod toga... :udri: :udri: Apsolvent FON-a :P

Objavljeno: 26.03.2008 22:13 - ()


0
0
Sekta sa puno para

Objavljeno: 26.03.2008 14:58 - ()


0
0
A zasto mislis da je sranje? Da li si isao da slusas mozda? Mislis da ti je komentar mnogo pametan?

Objavljeno: 26.03.2008 12:51 - ()


0
0
Ma, to je veeeeelikooooo SRANJE!!!

Objavljeno: 25.03.2008 22:50 - ()


0
0
Ma to mora da je neka sekta... :yo:

Objavljeno: 25.03.2008 11:39 - ()


0
0
Ja se grozim ovakvih stvari...

Objavljeno: 25.03.2008 04:24 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

20 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti