Objavljeni termin za upis posle Okt2...

// Kategorije: Info |

Objavljeni su termini upisa godine za studente koji su uslov stekli u Oktobru 2.

Druga godina - Subota, 27.10., rang lista i raspored upisa biće objavljeni u petak, 26.10.;
Treća godina - Četvrtak, 25.10.;
Četvrta godina - Petak, 26.10.;

 

Ne postoji informacija od kada i do kada traje upis u toku dana, pa predpostavljamo da je u terminu rada Studentske službe(od 11-13).

A je li ostalo mesta za menadzment za subotu (koje dao uslov u okt2)?

Objavljeno: 25.10.2007 00:13 - ()


0
0
@OverLord : Zao mi je ali nije ostalo ni jedno slobodno mesto za upis ISiT jer sam ja bila na prozivci ispod crte i poslednja mesta koja su ostala su popunjena u oktobru,cak ih je dvoje ostalo ne upisano koji su stekli uslov u oktobru. :bljak:

Objavljeno: 24.10.2007 23:13 - ()


0
0
Male su shanse. Ali da ipak pitam. Da li je ostalo mesta na ISiT-u?

Objavljeno: 24.10.2007 20:44 - ()


0
0
:D he, he..

Objavljeno: 24.10.2007 19:23 - ()


0
0
a kompezacija?

Objavljeno: 24.10.2007 19:21 - ()


0
0
A koji su termini obnove ?

Objavljeno: 24.10.2007 18:51 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

19 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti