Problem sa pomeranjem Upravljackog racunovoestva...

// Kategorije: Info |
Kako saznajemo od studenata treće godine, termin kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo je iznenada pomeren sa 11. januara na 3. i 4. januar.
Šta je uzrokovalo ovako nezgodnu odluku tima sa predmeta Upravljačko računovodstvo nismo uspeli da saznamo. Očekujemo reakciju Studenta prodekana i Studentskog parlamenta, kako bi studenti koji nisu iz Beograda proveli Novogodišnje i Božićne praznike sa svojim ukućanima.
finansije.fon.bg.ac.yu 24.12.2007.

Objavljeno: 25.12.2007 01:49 - ()


0
0
Stefane, u petak na poslednjim vezbama je receno da ce kolokvijum biti 3 i 4 da bi posle 11 i 12 mogli ' da zakljucujemo ocene'. Na sajtu jos nisu promenili

Objavljeno: 25.12.2007 01:46 - ()


0
0
Bez panike! Samo opusteno...

Objavljeno: 25.12.2007 01:22 - ()


0
0
Puslkice, puskice... Gresite! "Treći kolokvijum iz Upravljačkog računovodstva NEĆE biti održan 3. i 4. januara 2007. već u drugoj sedmici januara." Ovo je informacija sa sajta finansije.fon.bg.ac.yu

Objavljeno: 25.12.2007 01:22 - ()


0
0
Da li je uopste moguce da se ide na fakultet 3.,4. i 5. (kao radna subota),zasto nam onda uopste zele srecne novogodisnje praznike na sajtu fakulteta-kakva ironija!!!!!

Objavljeno: 24.12.2007 21:39 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

19 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti