Izasao preliminarni raspored za novembar

// Kategorije: Info |

Izašao je preliminarni raspored ispita za Novembarski apsolventski rok.

Stvarno, kad je prijava? :ljutko:

Objavljeno: 29.10.2007 19:57 - ()


0
0
Kada je prijava ispita za novembar?

Objavljeno: 28.10.2007 16:16 - ()


0
0
ma dajte molim vas meni je Verovatnoca i statistika ispit III godine,sta je ovo!!!! [size=24]Ubacite Verovatnocu i Statistiku sta se glupirate!!![/size][color=blue][/color]

Objavljeno: 28.10.2007 02:05 - ()


0
0
Lins I Teorija Odlucivanja isti dan u isto vreme :bljak: Pomagajte :((

Objavljeno: 27.10.2007 05:52 - ()


0
0
apsolvent, u aps. rokovima mogu da polazu i studenti koji studiraju ubrzano, otud OI1 i OI2

Objavljeno: 27.10.2007 02:02 - ()


0
0
[color=red][size=24]Sta je sa Vjrerovatnocom i Statistikom[/size][/color] :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Objavljeno: 26.10.2007 18:24 - ()


0
0
PA STVARNO GDE JE VEROVATNOCA I STATISTIKA U RASPOREDU????

Objavljeno: 26.10.2007 15:21 - ()


0
0
A sta je sa ispitom verovatnoca i statistika????!!!! Zasto ga nema????!!!! :zbun:

Objavljeno: 26.10.2007 11:36 - ()


0
0
Svasta, da li postoji neki apsolvent koji studira po novom programu? Koliko ja znam, Ne. Tako da u rasporedu nije bilo potrebno OI1 i OI2 itd. Ali dobro bar je izasao raspored :)

Objavljeno: 26.10.2007 05:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti