Izašao je preliminarni raspored ispita za Novembarski apsolventski rok.
Izasao preliminarni raspored za novembar
ma dajte molim vas meni je Verovatnoca i statistika ispit III godine,sta je ovo!!!!
[size=24]Ubacite Verovatnocu i Statistiku sta se glupirate!!![/size][color=blue][/color]
Objavljeno: 28.10.2007 02:05 - ()
Lins I Teorija Odlucivanja isti dan u isto vreme :bljak:
Pomagajte :((
Objavljeno: 27.10.2007 05:52 - ()
apsolvent, u aps. rokovima mogu da polazu i studenti koji studiraju ubrzano, otud OI1 i OI2
Objavljeno: 27.10.2007 02:02 - ()
[color=red][size=24]Sta je sa Vjrerovatnocom i Statistikom[/size][/color]
:ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:
Objavljeno: 26.10.2007 18:24 - ()
A sta je sa ispitom verovatnoca i statistika????!!!!
Zasto ga nema????!!!! :zbun:
Objavljeno: 26.10.2007 11:36 - ()

Postavi komentar