PepsiCo повећао квартални профит

// Категорије: Инфо |
Америчка компанија PepsiCo саопштила је да је у првом тромесечју повећала профит за 4,7 одсто у односу на исто раздобље лане. Тромесечни нето профит компаније је увећан на 1,15 милијарди долара, или 70 центи по акцији, што је у складу с очекивњима аналитичара. Продаја је истовремено порасла 13 процената, на 8,33 милијарде долара, наведено је у саопштењу. Други по величини произвођач безалкохолних напитака на свету, после Coca-Cola-e, остварио је раст профита захваљујући вишим ценама и већој продаји грицкалица у Русији и Кини.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности