Tender za Beogradski sajam krajem februara

// Kategorije: Info |
Tender za privatizaciju Beogradskog sajma biće raspisan krajem februara, izjavio je generalni direktor sajma Anđelko Trpković. Prema njegovim rečima, cilj privatizacije je pronalaženje strateškog partnera koji će omogućiti dalji razvoj Beogradskog sajma. Zainteresovane kompanije za kupovinu sajma su austrijski Rid egzibišns koji organizuje 460 sajmova godišnje, italijanski Rimini koji godišnje organizuje 31 sajam u oblasti turizma, tehnologije, zabave i razonode, hotelske i prehrambene industrije i francuski Žil elivent, sa sedistem u Lionu koji upravlja sa 25 sajmova u svetu. Beogradski sajam je prošle godine ostvario promet od 16,2 miliona evra.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti