Peticija za oktobar 3 iz matematičkih predmeta

// Kategorije: Info |

Peticija za Oktobar 3 iz matematičkih predmeta (matematika 1,2,3) je prosleđena profesorki Veri Vujčić kao i novoizabranom predsedniku studentskog parlamenta Nemanji Stevanoviću. Nadamo se da ćemo ubrzo dobiti odgovor da li je dodatni ispitni rok za 1/4 ispita odobren ili ne.

 

 

mata ti je u 10.

Objavljeno: 06.11.2008 08:06 - ()


0
0
Kako bre sutra!!!!? Gde? U koliko?

Objavljeno: 05.11.2008 22:57 - ()


0
0
Mata sutra...

Objavljeno: 05.11.2008 19:19 - ()


0
0
jel ima nesto novo?

Objavljeno: 05.11.2008 14:41 - ()


0
0
ljudi daj da se skupimo danas kome je potrebna ova mata... dodjite na fax da ih smaramo cimamo...

Objavljeno: 05.11.2008 10:15 - ()


0
0
jel ima nesto novo?

Objavljeno: 04.11.2008 19:55 - ()


0
0
:(

Objavljeno: 04.11.2008 19:10 - ()


0
0
:(

Objavljeno: 04.11.2008 18:39 - ()


0
0
Milija kaze da je danas bilo reci o tome ali da se nista jos ne zna posto Vera nije bila na fakultetu pa ce se sutra znati .....

Objavljeno: 04.11.2008 18:37 - ()


0
0
sam bila kod milije danas kaze izneto je na vecu i samo jos sutra da pitaju veru posto ona danas nije bila tu, ali posto je odobrena kompenzacija za generaciju 05, ima sanse da dozvole i nama da polazemo ovu cetvrtinu ispita.

Objavljeno: 04.11.2008 18:31 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 12

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti