Menadžerijada - kviz znanja

// Kategorije: Info |

Svi zainteresovani mogu da se prijave za kviz znanja na Menadžerijadi 2008. Procedura kvalifikovanja je sledeća:
1. Krug - preliminarni test iz pojedinačnih oblasti, početkom aprila
2. Krug - Bira se najbolji od 3-5 kvalifikovanih timova, početkom maja
3. Odlazak na menadžerijadu, vidiš i pobediš!

E moja Miro, ti mora da si prva godina. Koliko sam ja dugo na ovom fakultetu (a dugo sam), jos ni jednom nije bilo kvalifikacija za Case za menadzerijadu. Tu se uvek upada preko veze. Zato nas uvek i oderu ovi sa ekonomskog i FTN-a.

Objavljeno: 01.04.2008 21:14 - ()


0
0
Ok za taj kviz, a hoce li neko meni reci sta se desava sa case-om?

Objavljeno: 01.04.2008 13:06 - ()


0
0
Nema nikakvog prijavljivanja, bice objavljen datum vreme i mesto preliminarnog testa i samo se pojavis tog dana...

Objavljeno: 31.03.2008 23:20 - ()


0
0
[b][color=blue]KAKO DA SE PRIJAVIM NA TAJ KVIZ ZNANJA?!!![/color][/b] :zbun:

Objavljeno: 31.03.2008 04:07 - ()


0
0
Kad ce biti selekcija za takmicenje u case-u?

Objavljeno: 31.03.2008 01:10 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

15 + 5

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti