Kameleon Lab- Oglas za posao Junior PHP programer

// Kategorije: Info | Prakse i zaposlenje |

Kameleon Lab raspisuje oglas za posao Junior PHP programer.

Uslovi su:

  • Iskustvo u radu sa PHP i MySQL tehnologijama
  • Poznavanje CSS/HTML tehnologija
  • WordPress – poznavanje koncepta CMSa
  • JQuery, Ajax, JavaScript – poznavanje tehnologija
  • Kreativno i konceptualno znanje programiranja, sa iskustvima iz samostalnog rada

Kameleon Lab traži kreativnu osobu sa izraženim ličnim interesom za nove tehnologije, osobu koja će obogatiti njihovu kreativnost svojim svežim idejama, iskustvima i znanjem, kao i nekoga ko je spreman da stalno uči i razvije se zajedno sa projektom i timom.

Rad u ambicioznoj mladoj kompaniji daće vam mogućnost napretka kako na ličnom tako i na profesionalnom nivou, ali i napredna znanja i reference u IT svetu.

Opis posla:
PHP programer postaje deo male ekipe za razvoj naprednog CMS rešenja.

Vaš zadatak biće razvoj back-end i administrativnog dela, ali i saradnja sa programerima za iPad i Android platforme.

Nastavkom razvoja, očekuje se dalje širenje tima, pri čemu postoji potencial za napredovanje i međunarodno dokazivanje. Nakon komercializacije projekta, nastaviće se sa daljim razvojem istog, sa istom ekipom.

Prijavu za posao možete popuniti na http://www.kameleon-lab.com/blog/obavestenja/zaposlenje/.

Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

Komentar:
Antispam:

17 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti