Danas je počela prijava ispita za OKTOBARSKI ispitni rok. Prijava traje do 09.09.2008.
Počela prijava ispita za oktobar
Ja bih da nam se septembarski rok preimenuje makar u avgustovski i oktobarski u septembarski jer bih tako mogao da razumem datume ispita!!!
Nikad me još nisu zeznuli nego kad sam 5 dana pred početak aprilskog roka shvatio da je aprilski rok u februaru!!!!!!!! A posebno što januarski počinje 15. januara pa ko tada može da uči???
Objavljeno: 01.09.2008 19:38 - ()
akja kja kja kja kja kja kja kja pa meni je usmeni 10. :D :yo:
Objavljeno: 31.08.2008 00:15 - ()
ako moze neko da mi objasni kako da prijavim ispite kad mi je zadnji projektovanje organizacije gde su ljudi prosli rok cekali po 7 sati! i sta padnem a onda ne rade ni banke ni nista?!?!? :bljak:
Objavljeno: 30.08.2008 19:48 - ()
meni je zadni ispit u septembarskom roku devetog,a do tada traju prijave za oktobarski rok.Boze ne daj pa ovi sa fona su ludi..... :ljutko:
Objavljeno: 30.08.2008 14:31 - ()

Postavi komentar