Počela prijava ispita za oktobar

// Kategorije: Info |

Danas je počela prijava ispita za OKTOBARSKI ispitni rok. Prijava traje do 09.09.2008.

jel zna neko kad je prijava ispita za oktobar dva?

Objavljeno: 06.10.2008 02:11 - ()


0
0
Ja bih da nam se septembarski rok preimenuje makar u avgustovski i oktobarski u septembarski jer bih tako mogao da razumem datume ispita!!! Nikad me još nisu zeznuli nego kad sam 5 dana pred početak aprilskog roka shvatio da je aprilski rok u februaru!!!!!!!! A posebno što januarski počinje 15. januara pa ko tada može da uči???

Objavljeno: 01.09.2008 19:38 - ()


0
0
akja kja kja kja kja kja kja kja pa meni je usmeni 10. :D :yo:

Objavljeno: 31.08.2008 00:15 - ()


0
0
Pocnite da se navikavate.... Bar su dosledni...

Objavljeno: 30.08.2008 23:39 - ()


0
0
ako moze neko da mi objasni kako da prijavim ispite kad mi je zadnji projektovanje organizacije gde su ljudi prosli rok cekali po 7 sati! i sta padnem a onda ne rade ni banke ni nista?!?!? :bljak:

Objavljeno: 30.08.2008 19:48 - ()


0
0
meni je zadni ispit u septembarskom roku devetog,a do tada traju prijave za oktobarski rok.Boze ne daj pa ovi sa fona su ludi..... :ljutko:

Objavljeno: 30.08.2008 14:31 - ()


0
0
Naravno prijava usred septembarskog ispitnog roka, Boze sachuvaj da sam vidovit pa znam shta cu da polozim u septembru. Upravo :udri:

Objavljeno: 29.08.2008 14:58 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 2

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti