Prvo predavanje iz predmeta Principi programiranja u školskoj 2008/2009-oj godini za studente II godine biće održano u subotu, 04.10.2008, od 12:00, u sali 015.Na kraju tog predavanja studenti će biti detaljno obavešteni o daljem radu (predavanja, laboratorijske vežbe, pojedinačne konsultacije, testovi/kolokvijumi, itd.).Pomereno predavanja iz principa programiranja
Prvo predavanje iz predmeta Principi programiranja u školskoj 2008/2009-oj godini za studente II godine biće održano u subotu, 04.10.2008, od 12:00, u sali 015.Na kraju tog predavanja studenti će biti detaljno obavešteni o daljem radu (predavanja, laboratorijske vežbe, pojedinačne konsultacije, testovi/kolokvijumi, itd.).Opushtencija, opet vezbe nedeljom, ne mogu dechica da rade power point od nas :D
Objavljeno: 01.10.2008 12:11 - ()
E aj ne lupajte bezveze nego saslusajte sta ce da vam kazu, ekipa iz PPa je najbolja na drugoj akko ne i na svim godina.I uzivajte sto imate kolokvijume i laboratorijske sa KOMPJUTERIMA! Mi nismo! Poz!
Objavljeno: 30.09.2008 14:56 - ()
Ma odma ce da nam kazu da cemo sledece subote imati prvi kolokvijum koji je tri ipo sedamnaestine ocene i da je pritom eliminacioni...
Objavljeno: 29.09.2008 20:48 - ()

Postavi komentar