Aerodrom "Nikola Tesla" saopštio je da 2007. godinu završava sa ostvarenom dobiti od oko sedam miliona evra. U saopštenju se objašnjava da je 28. decembra, u večernjim časovima, trebalo da bude oboren rekord, odnosno da bi posle 17 godina beogradski aerodrom trebalo da dočeka svog 2,5 milionitog putnika.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar