Kompanija Hyundai planira da sledeće godine u proširenje i modernizaciju proizvodnje uloži 11 biliona vona (11,72 milijarde $). Južnokorejski proizvođač automobila Hyundai planira da sledeće godine uloži 11,7 milijarde dolara, što je 57 odsto više nego u 2006. Prema rečima predsednika Hyundai Chung Mong Qu-a, najveća autokompanija u Južnoj Koreji i njena filijala KIA Motors planiraju zajedničke investicije u ukupnoj vrednosti od 4,5 biliona vona, od čega će 3,5 biliona biti uloženo u istraživanje i razvoj, prenela je agencija DPA.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar