Prijava ispita za januar

// Kategorije: Info |
Prijava ispita za januarski rok je počela i trajaće do 12. januara.
Zna li neko dali ce ispiti moci da se prijave na fakultetu i u subotu?

Objavljeno: 10.01.2008 23:24 - ()


0
0
sigurno ce raditi 3. 4. i 5. januara... za drugi ne znam :)

Objavljeno: 30.12.2007 23:14 - ()


0
0
kada radi faks za nas sa isteklim aps.stazom da prijavimo...?

Objavljeno: 30.12.2007 21:36 - ()


0
0
:((

Objavljeno: 30.12.2007 18:38 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 5

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti