Upis studenata u III godinu studija, biće održan u subotu 1.11.2008.g. prema sledećem rasporedu:
Od 9.00 do 11.00 sati:
Upis studenata koji studiraju po novim pravilima studija (upisani u I godinu školske 2006/07 i kasnije), koji su postigli sledeće rezultate:
Ostvarili ukupno 91 ESPB iz I i II godine, od toga 60 ESPB iz I godine i 42 ESPB u školskoj 2007/08 godini (računajući položene predmete iz I i II godine).
Od 11.00 do 13.00 sati:
Upis studenata koji studiraju po starim pravilima studija (upisani u I godinu šk. 2005/06 i ranije), koji su postigli sledeće rezultate:
Položili 11 ispita iz I godine i 7 ispita iz II godine.

Postavi komentar