
У уторак, 17. маја 2010. године, са почетком у 14h, на Факултету организационих наука у сали 310 одржаће се јавна трибина на тему: „Болоњски процес још увек траје...“. Трибину организује Савез студената ФОН-а уз подршку самог Факултета организационих наука.
На трибини ће учествовати:
- Александар Јовић, члан Извршног одбора Савеза студената Београда
- Александар Вуловић, председник Надзорног одбора ССФОН-а
- Вук Златаров, члан Студентског парламента
Циљ трибине је да се интерактивном дискусијом између учесника и студената дају одговори на нека од следећих питања:

1. Које су битне одредбе Закона о високом образовању?
2. Који су услови уписа и начин рангирања ове године на ФОН-у?
3. Како се "Болоња" примењује на ФОН-у?
4. Колико активно учествујемо у примени Болоњског процеса?
Сви студенти су позвани и пожељан је долазак у што већем броју како би се дискутовало о систему рангирања за упис у наредну школску годину и другим одредбама Закона о високом образовању.
Јасмина Гавриловић, члан ПР тима ССФОН-а

Постави коментар