Инфо
Вежбе за старије из Теорије система
После низа критика на рад студента продекана, Марин Јовановић је напокон почео да ради у интересу студената. Наиме, у разговору са професором Братиславом Петровићем (познатијем као Клик-Клак) је успео да се избори за додатне вежбе и лабораторијске вежбе за старије генерације из Теорије Система.
Објављено...
Објављени су:
- распоред одржавања колоквијума по годинама, можете га преузети овде (прва, друга, трећа, четврта)
- списак радних седмица до краја овог семестра.
- коначни распоред испита за децембарски апсолвентски рок (пријаве су од 28.11. do 02.12. 2008.)
Изгледа да су новије генерације, које студирају по Болоњској декларацији, много напредне или их управа баш не воли, тек како експертни тим Пушкица за студентска питања примећује, размак између јануарског и "априлског" рока је само два дана, а студенти се након завршеног априлског рока и почетка наставе у летњем семестру могу одморити читава 24 (и словима: двадесет и четири) ЧАСА. Останите са нама, док чекамо нове,побољшане верзије, које ће, надамо се бити хуманије по студенте.
Пројектовање програма и Пројектовање софтвера
Усмени део испита из предмета Пројектовање програма и Пројектовање софтвера у новембарском испитном року одржаће се 24.11.2008. (понедељак) од 11:00 у кабинету 9 (Иновациони центар).
Резултати из Логистике
Изашли су резултати првог колоквијума из Логистике.
Фоновци поново најбољи
На инжењерском такмичењу "Катапултирај се", одржаном 15.11.2008. на Технолошко-металуршком факултету, екипа ФОН-а у саставу Александра Денковић, Ненад Нешић, Игор Поткоњак и Милош Цветковић (ЕТФ), освојила је прво место.
У финалу је побеђена екипа Машинског факултета.
Такмичење се састојало у прављењу катапулта, а поред ФОН-а и Машинског, на њему су учествовале и екипе са Грађевинског и ЕТФ-а.
