Ispit iz Marketinga za studente koji polazu preko seminarskog

// Kategorije: Info |

 

Je li moze neko ko je polozio preko kolokvijuma da se prijavi za taj seminarski i u narednim rokovima???

Objavljeno: 08.02.2008 13:49 - ()


0
0
Pa sad znas. :cool:

Objavljeno: 05.02.2008 03:00 - ()


0
0
Kako se ispit polaze preko seminarskog rada??? Nisam to znala!

Objavljeno: 03.02.2008 23:25 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

10 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti