Ispit iz Marketinga za studente koji polazu preko seminarskog

// Категорије: Инфо |

 

Je li moze neko ko je polozio preko kolokvijuma da se prijavi za taj seminarski i u narednim rokovima???

Објављено: 08.02.2008 13:49 - ()


0
0
Pa sad znas. :cool:

Објављено: 05.02.2008 03:00 - ()


0
0
Kako se ispit polaze preko seminarskog rada??? Nisam to znala!

Објављено: 03.02.2008 23:25 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности