Студентима који су у Октобарском испитном року положили писмени део испита из предмета Статистика, а нису положили испит из предмета Теорија вероватноће, пружа се могућност да у недељу, 5.10.2008. полажу испит из предмета Теорија вероватноће (Истовремено ће бити организована провера знања у изради задатака и у теорији, а усмени део испита из предмета Статистика полагао би се у испитном року Октобар 2).Студенти заинтересовани за ову могућност треба да се пријаве и детаљније информишу о условима оваквог начина полагања у четвртак, 2.10.2008. у 16:30 у кабинету 318.

Постави коментар