Mobilkom жели у Босну и Херцеговину

// Категорије: Инфо |
Аустријски оператер мобилне телефоније Mobilkom пред уласком је на тржиште Босне и Херцеговине (БиХ). Генерални директор Mobilkoma Борис Немшић најавио је да је та компанија пред уласком на тржиште БиХ, објавивши да наредних дана у Сарајеву треба да се "политички разјасни да ли Аустријанци могу ући на босанско тржиште". Тај оператер присутан је од Словеније до Македоније, а на географској карти југоисточне Европе, није заступљен једино на Косову и у БиХ.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности