Нови рекорди из Applea

// Категорије: Инфо |
Компанија Apple саопштила је да је у трећем тромесечју ове године продала 1,1 милион iPhonea и 2,2 милиона рачунара Macintosh; број продатих Macintosha је највећи број рачунара који је компанија досада продала у једном тромесечју. Претходни рекорд износио је 1,8 милиона рачунара. Продаја Macintosha повећана је за 34 посто у односу на исти период 2006. године. Apple је током јула, августа и септембра продао 820.000 стоних рачунара и 1.350.000 преносивих рачунара.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности