U Beogradu više od 20.000 gostiju za praznike

// Kategorije: Info |
U Beogradu u vreme novogodišnjih praznika boravi više od 20.000 ljudi iz okolnih i zapadnoevropskih zemalja, saopšteno je iz Gradske uprave. To su podaci Turističke organizacije Beograda, a u saopštenju se navodi i da je prisutan znatno veći broj gostiju iz unutrašnjosti Srbije. Dodaje se da je doček Nove godine u Beogradu postao regionalna manifestacija i da Turistička organizacija Beograda to promoviše kao poseban brend.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 14

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti