У Београду у време новогодишњих празника борави више од 20.000 људи из околних и западноевропских земаља, саопштено је из Градске управе. То су подаци Туристичке организације Београда, а у саопштењу се наводи и да је присутан знатно већи број гостију из унутрашњости Србије. Додаје се да је дочек Нове године у Београду постао регионална манифестација и да Туристичка организација Београда то промовише као посебан бренд.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар