Gartner: Apple ће до 2011. године удвостручити свој удео на тржишту

// Категорије: Инфо |
Истраживачка компанија Gartner објавила је анализу стања на глобалном ИТ тржишту и предвиђања будућих трендова на том тржишту у 2008. и наредним годинама. У анализи се предвиђа да ће компанија Apple, захваљујући великом успеху својих уређаја iPod и iPhone, али и рачунара Macintosh, до 2011. године удвостручити свој удео на тржишту. У Gartner-овој анализи се предвиђа да ће до 2012. године половина запослених који свакодневно одлазе на посао, оставити своје преносиве рачунаре код куће и дати предност другим мобилним уређајима.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности