Skoro polovina tinejdžera u SAD koristi iTunes

// Kategorije: Info |
Istraživačka kompanija NPD Group objavila je najnovije rezulate istraživanja o upotrebi Interneta u SAD, koji pokazuju da skoro polovina tamošnjih tinejdžera za preuzimanje muzike koristi Apple-ovu mrežnu muzičku prodavnicu iTunes, mada značajan broj njih koristi i mreže za razmenu datoteka. Preciznije rečeno, 70 posto Amerikanaca starih između 9 i 14 godina preuzima muziku sa Interneta svakog meseca. Među pripadnicima te starosne grupe, Apple-ovu prodavnicu iTunes koristi 49 posto ispitanika, mrežu za razmenu datoteka Limewire koristi 26 posto učesnika korisnika istraživanja, a 16 posto ispitanika preuzima muziku sa Internet portala MySpace.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti