Истраживачка компанија NPD Group објавила је најновије резулате истраживања о употреби Интернета у САД, који показују да скоро половина тамошњих тинејџера за преузимање музике користи Аpple-ову мрежну музичку продавницу iTunes, мада значајан број њих користи и мреже за размену датотека. Прецизније речено, 70 посто Американаца старих између 9 и 14 година преузима музику са Интернета сваког месеца. Међу припадницима те старосне групе, Аpple-ову продавницу iTunes користи 49 посто испитаника, мрежу за размену датотека Limewire користи 26 посто учесника корисника истраживања, а 16 посто испитаника преузима музику са Интернет портала MySpace.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар