Данас, у 11 часова, је почела седница Научно-Наставног већа Факултета Организационих Наука на којој ће се одлучити да ли ће управа поново кршити Закон о Универзитету, овај пут по члану 39. ставу 4, по коме: "Апсолвент има право да полаже испите сваког месеца у току школске године". Како Пушкице незванично сазнају, апсолвенти имају намеру да се жале, јер уместо, по статуту обавезних, 12 рокова добијају само 8, а новом одлуком Научно-Наставног Већа ће можда бити укинут један рок.
NN Veće Krši zakon
Nista se nije odlucilo. Tj. nema nista od aprila, jedino postoji mogucnost da maj krene recimo od 20. aprrila. Sto je opet u neku ruku dobro a u neku lose.
Објављено: 03.04.2008 00:13 - ()
aprilski rok su dali u februaru samoinicijativno, ne da bi zeznuli studente, nego zato sto su videli STATISTICKI da je veca prolaznost bila pretprosle godine kada smo imali januar i februar (i april, koji se placao), nego prosle kada smo imali januar i april.
a morali su da ga nazovu aprilski zbog zakona o univerzitetu.
Објављено: 02.04.2008 23:54 - ()
Pa sta ste ocekivali? Tako je bilo i ostalim neapsolventimakada su slobodnim tumavcem zakona odlucili da aprilski rok bude u februaru jer kako oni navode u zakonu ne pise da je obavezno da postoje rokovi u januaru, aprilu, junu, septembru i oktobru neko da pise da rokovi moraju tako da se zovu. Srecno sa zalbom.
Објављено: 02.04.2008 23:04 - ()
Izgleda da se na FON-u stvari tesko menjaju.
Pozdrav od dipl.ing. organizacije za info.sist. :aaa:
Објављено: 02.04.2008 18:49 - ()
nisu normalni, kakva im ja kvarna bila ona fora da februarski zovu aprilski da smo ga sad mi popusili za aprilski samo tako. E, bruko od fakulteta. Ovo je bre obicna praonica para, a ne fax. FON- Fakturisanje Opranog Novca !!!
Објављено: 02.04.2008 18:17 - ()
Sad je kasno i da ga daju. Koliko bi imali dana za spremanje. Sramota. Sta sad odlucuju, trebali su pre dve nedelje. Verovatno ce spojiti sa majskim rokom.
Објављено: 02.04.2008 17:14 - ()

Постави коментар