Радна субота

// Категорије: Инфо |

Субота, 06.12.2008., ће бити РАДНА. Настава ће се одржати према распореду за среду!

Sve subote do nove godine su radne pa vi vidite.

Објављено: 03.12.2008 21:22 - ()


0
0
nije ti ovo jedina subota. Bice ih samo tako... tako da ko te tera da ides....

Објављено: 03.12.2008 10:34 - ()


0
0
I naravno svi predmet na kojima se upisujemo i na kojima nas prozivaju! I naravno kolokvijum u nedelju! I naravno imali su toliko subota u oktobru kada je bilo [color=red]lepo[/color] vreme, ali oni moraju da cekaju [color=indigo]sneg, susnezicu, kisu, grad[/color] ....... I naravno vecina pametnih nece doci! I naravno ja ne spadam u tu vecinu! I naravno vidimo se u subotu na predavanjima ili vezbama, zavisno ko sta ima!

Објављено: 03.12.2008 01:53 - ()


0
0
Kad god pomislim da ne moze gore - ovaj faks me iznenadi. Subota: 1. El. poslovanje 2. MLjR 3. Teorija Sistema (do 20.00h) Nedelja: dva kolokvijuma + lab vezbe iz TS Dokle bre majku mu? :bljak:

Објављено: 02.12.2008 20:17 - ()


0
0
Ma kakva subota bre. Subota je za treznjenje :durisha:

Објављено: 02.12.2008 16:02 - ()


0
0
I to treba da dodjem u 8 ujutru... Barem ce biti mesta za parkiranje :D

Објављено: 02.12.2008 14:36 - ()


0
0
Doci cu... ali NE! :lol:

Објављено: 02.12.2008 13:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности