Preliminarni test za kviz znanja na menadžerijadi će se održati u četvrtak, 10.04.2008. od 18 časova u učionici 003. Radiće se tri odvojena testa, a svaki student radi po jednu oblast (izuzetno može da radi i dve). Proveravaće se samo opšte znanje, a određena literatura za preliminarni test znanja ne postoji.Kviz Znanja
Preliminarni test za kviz znanja na menadžerijadi će se održati u četvrtak, 10.04.2008. od 18 časova u učionici 003. Radiće se tri odvojena testa, a svaki student radi po jednu oblast (izuzetno može da radi i dve). Proveravaće se samo opšte znanje, a određena literatura za preliminarni test znanja ne postoji.cekaj...jel treba da se samo pojavimo tamo ili treba da se prijavimo???
Objavljeno: 08.04.2008 05:10 - ()
Super da i nas fakultet nesto organizuje kako bi svi imali priliku da se takmice i da odu na Menadzerijadu.
Jer mora da se prijavljujem sa nekim u timu, ili mogu sama da dodjem i radim test?
Objavljeno: 06.04.2008 02:13 - ()
Lupas gluposti, nemas blage veze sa zivotom.
Ako si toliko pametan sto se ne prijavis, pa ces i sam videti koliko je regularno.Ili nisi siguran u svoje znanje.
Objavljeno: 05.04.2008 21:06 - ()
U pravu je insajder, mozete otici na test cisto da se malo iscimate a oni koji ce ici su jos odavno odredjeni !! :udri:
Objavljeno: 05.04.2008 18:38 - ()
I ja cu se prijaviti, jer[b]...[color=red]VAZNO JE UCESTVOVATI[/color]!!![/b] :yo:
Objavljeno: 04.04.2008 19:46 - ()
Ovako je najpostenije da se odaberu studenti. Ja cu se prijaviti, pa sta bude bude....
Objavljeno: 04.04.2008 18:32 - ()

Postavi komentar