Прелиминарни тест за квиз знања на менаџеријади ће се одржати у четвртак, 10.04.2008. од 18 часова у учионици 003. Радиће се три одвојена теста, а сваки студент ради по једну област (изузетно може да ради и две). Провераваће се само опште знање, а одређена литература за прелиминарни тест знања не постоји.Kviz Znanja
Прелиминарни тест за квиз знања на менаџеријади ће се одржати у четвртак, 10.04.2008. од 18 часова у учионици 003. Радиће се три одвојена теста, а сваки студент ради по једну област (изузетно може да ради и две). Провераваће се само опште знање, а одређена литература за прелиминарни тест знања не постоји.cekaj...jel treba da se samo pojavimo tamo ili treba da se prijavimo???
Објављено: 08.04.2008 05:10 - ()
Super da i nas fakultet nesto organizuje kako bi svi imali priliku da se takmice i da odu na Menadzerijadu.
Jer mora da se prijavljujem sa nekim u timu, ili mogu sama da dodjem i radim test?
Објављено: 06.04.2008 02:13 - ()
Lupas gluposti, nemas blage veze sa zivotom.
Ako si toliko pametan sto se ne prijavis, pa ces i sam videti koliko je regularno.Ili nisi siguran u svoje znanje.
Објављено: 05.04.2008 21:06 - ()
U pravu je insajder, mozete otici na test cisto da se malo iscimate a oni koji ce ici su jos odavno odredjeni !! :udri:
Објављено: 05.04.2008 18:38 - ()
I ja cu se prijaviti, jer[b]...[color=red]VAZNO JE UCESTVOVATI[/color]!!![/b] :yo:
Објављено: 04.04.2008 19:46 - ()
Ovako je najpostenije da se odaberu studenti. Ja cu se prijaviti, pa sta bude bude....
Објављено: 04.04.2008 18:32 - ()

Постави коментар