Kviz Znanja

// Категорије: Инфо |
Прелиминарни тест за квиз знања на менаџеријади ће се одржати у четвртак, 10.04.2008. од 18 часова у учионици 003. Радиће се три одвојена теста, а сваки студент ради по једну област (изузетно може да ради и две). Провераваће се само опште знање, а одређена литература за прелиминарни тест знања не постоји.
Mislim da bi trebalo samo da se pojavimo tamo i radimo test.

Објављено: 08.04.2008 14:18 - ()


0
0
cekaj...jel treba da se samo pojavimo tamo ili treba da se prijavimo???

Објављено: 08.04.2008 05:10 - ()


0
0
Verovatno mozes sama da dodjes i radis test.

Објављено: 06.04.2008 16:16 - ()


0
0
Super da i nas fakultet nesto organizuje kako bi svi imali priliku da se takmice i da odu na Menadzerijadu. Jer mora da se prijavljujem sa nekim u timu, ili mogu sama da dodjem i radim test?

Објављено: 06.04.2008 02:13 - ()


0
0
Lupas gluposti, nemas blage veze sa zivotom. Ako si toliko pametan sto se ne prijavis, pa ces i sam videti koliko je regularno.Ili nisi siguran u svoje znanje.

Објављено: 05.04.2008 21:06 - ()


0
0
U pravu je insajder, mozete otici na test cisto da se malo iscimate a oni koji ce ici su jos odavno odredjeni !! :udri:

Објављено: 05.04.2008 18:38 - ()


0
0
I ja cu se prijaviti, jer[b]...[color=red]VAZNO JE UCESTVOVATI[/color]!!![/b] :yo:

Објављено: 04.04.2008 19:46 - ()


0
0
Ovako je najpostenije da se odaberu studenti. Ja cu se prijaviti, pa sta bude bude....

Објављено: 04.04.2008 18:32 - ()


0
0
Kad i gde se mogu prijaviti za ovaj test?

Објављено: 04.04.2008 05:08 - ()


0
0
smaras

Објављено: 04.04.2008 04:23 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности