Puškice su na odmoru

// Kategorije: Info |

Poštovani posetioci,
ekipa sajta Puškice u narednom periodu (do novih aktuelnih dešavanja na FONu) ide na (nadamo se) zasluženi odmor. Svim kolegama i koleginicama, nastavnicima i ostalim posetiocima našeg sajta želimo prijatan odmor.

Vidimo se!!

Ako hocete da slusate dobru muziku tj da skinete pesme sa svih albuma Goce Trzan dodjite na njen fan sajt http://www.goca-trzan.tk ! Sve je dzaba

Objavljeno: 13.08.2008 12:23 - ()


0
0
Momci (i devojke), lepo se provedite! Poz

Objavljeno: 06.08.2008 13:14 - ()


0
0
pa ja koliko vidim vi ste na odmoru vec 15 dana... nisam video neku novu vest od 21.07

Objavljeno: 04.08.2008 13:44 - ()


0
0
eh sad... zasluzeni ili ne (subjektivna prica oko koje se ne vredi raspravljati) ali odmor je odmor i zato: [size=18][color=darkblue][b]Tako mi treba da se izgubim i od svega da se odmorim, Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni... Puno je posla bilo da odradim, a trosim vise nego sto zaradim, Idem da zajmim pare,zajmi i ti, i uzmi sve sto je potrebno i pakuj se... I idemo...idemo...[/b][/color] [/size]

Objavljeno: 04.08.2008 12:34 - ()


0
0
[b]lep provod...[color=darkred][/color][size=18][/size][/b][/b]

Objavljeno: 04.08.2008 10:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 12

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti