Poštovani posetioci,
ekipa sajta Puškice u narednom periodu (do novih aktuelnih dešavanja na FONu) ide na (nadamo se) zasluženi odmor. Svim kolegama i koleginicama, nastavnicima i ostalim posetiocima našeg sajta želimo prijatan odmor.
Vidimo se!!
Poštovani posetioci,
ekipa sajta Puškice u narednom periodu (do novih aktuelnih dešavanja na FONu) ide na (nadamo se) zasluženi odmor. Svim kolegama i koleginicama, nastavnicima i ostalim posetiocima našeg sajta želimo prijatan odmor.
Vidimo se!!
Objavljeno: 13.08.2008 12:23 - ()
Objavljeno: 04.08.2008 13:44 - ()
Objavljeno: 04.08.2008 12:34 - ()
Postavi komentar