Поштовани посетиоци,
екипа сајта Пушкице у наредном периоду (до нових актуелних дешавања на ФОНу) иде на (надамо се) заслужени одмор. Свим колегама и колегиницама, наставницима и осталим посетиоцима нашег сајта желимо пријатан одмор.
Видимо се!!
Поштовани посетиоци,
екипа сајта Пушкице у наредном периоду (до нових актуелних дешавања на ФОНу) иде на (надамо се) заслужени одмор. Свим колегама и колегиницама, наставницима и осталим посетиоцима нашег сајта желимо пријатан одмор.
Видимо се!!
Објављено: 13.08.2008 12:23 - ()
Објављено: 04.08.2008 13:44 - ()
Објављено: 04.08.2008 12:34 - ()
Постави коментар