Leopard виртуелни рачунар

// Категорије: Инфо |
Apple је објавио да ће омогућити да Leopard оперативни систем буде покренут на виртуелним рачунарима, након што је првобитно тврдио да неће дозволити витуелизацију оперативног система на овај начин. Apple уговор о лиценцирању је тврдио да ће корисник прекршити уговор уколико покрене вишеструке верзије сервер верзије Leopard-а на појединачном рачунару. Уговор сада дозвољава корисницима да инсталирају и користе једну копију Mac OS X server софтвера и инсталирају и користе друге копије Mac OS X server софтвера на истом рачунару.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности