Promocija k-kartice

// Категорије: Инфо |

Списак добитника бесплатне К-картице:

  • Милош Трумић
  • Уна Димитријевић
  • Јелена Мијаиловић
  • Биљана Златановић
  • Ана Крстајић
  • Иван Корен
  • Далибор Мићић
  • Борис Момчиловић
  • Бојан Самарџић
  • Душан Антонијевић

Осталима желимо више среће следећи пут

Кабеза у склопу промоције К-картице организује заједничко брчкање у базену на Бањици у среду (05. децембра) у периоду од 12.30 до 13.30.
За све који картицу купе по промотивној цени од 799 динара омогућено им је 4 сата недељно рекреације  у периоду 1. децембра до 1. јуна и то:

Пливање (базен Бањица):
- понедељак и среда од 12.30 до 13.30

Клизање (ледена дворана Пионир)
- уторак и четвртак од 13.30 до 14.30)

Првих 10 који се јаве путем контакт форме добијају бесплатно картицу

Више информација на телефон: 063.11.33.413 Марко

Dal ce prodaja kartice biti na fonu?

Објављено: 05.12.2007 01:54 - ()


0
0
Gde moze da se uzme ta propusnica,na Banjici ili gde i kada?

Објављено: 04.12.2007 01:17 - ()


0
0
Исправка: 4 сата рекреације НЕДЕЉНО у целом периоду од децембра до јуна.. поздрав и видимо се на базену и леду.. :P

Објављено: 03.12.2007 17:11 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности