Изашао је прелиминарни распоред испита за априлски (фебруарски) испитни рок. Примедбе на распоред можете доставти Студенту продекану Марину Јовановићу...
Izasao preliminarni raspored za april (februar)...
E, ja predlazem da ponovo postave anketu, citaj raketu, pa da ponovo glasamo. he he he . . . he he he . . . :cupavi: :yo: :lol:
. . . he he he . . .
Објављено: 05.01.2008 02:49 - ()
ljudi, stvarno, ne mogu da nam daju verovatnocu bre 14og-15og, kad se marketing polaze do 4.!!! nije u redu, moraju da je pomere! kako da je spreme ljudi za 5 dana, a nemaju pojma ni o cemu se radi?!
pomerajte verovatnocu!!!! :aaa: :udri: :(( :bljak:
Објављено: 05.01.2008 02:37 - ()
nije problem sto je februarski nego sto je razlika 5 dana, jebem im sunce
Објављено: 04.01.2008 22:17 - ()
I ja sam ubedjen da vecini vise odgovara februar. ako idete na fakultet onda cete u aprilu da imate kolokvijume i obaveze za ispite koje trenutno slusate pa necete imati vremena za ucenje drugih ispita. Ako ste obnovili to je druga stvar.
Објављено: 04.01.2008 21:01 - ()
...zaboravio sam na ovog lika...nego, april je rok sa najmanjim uspehom na celom univerzitetu...sedite,izlupajte se po glavi i krenite da ucite a u aprilu cete verovatno imati jos 1 ispit
Објављено: 04.01.2008 20:49 - ()
"Примедбе на распоред можете доставти Студенту продекану Марину Јовановићу..."
Лепо пише,што сви имате потребу да кењате на пушкицама.Пишите продекану ако вам нешто смета.
Објављено: 04.01.2008 20:41 - ()

Постави коментар