Job Fair 07

// Kategorije: Info |
Treći sajam poslova za studente i diplomce tehničko-tehnoloških fakulteta “JobFair 07 - Kreiraj svoju budućnost” će se održati 5-6. novembra 2007. godine u Svečanoj sali zgrade tehničkih fakulteta, Bulevar kralja Aleksandra 73. Organizatori su Udruženje studenata elektrotehnike Evrope – EESTEC Beograd i Udruženje studenata tehnike Evrope - BEST Beograd.
Cilj događaja je da pomogne studentima i diplomcima da dođu do željenog posla ili prilike za stručno usavršavanje u nekoj od kompanija koje uspešno posluju u Srbiji. Studenti mogu da ostave svoje podatke direktno predstavnicima kompanija na Sajmu ili u elektronskoj bazi CV-jeva koja će biti dostupna na sajtu www.jobfair.org.yu do 15. novembra. Sajam poslova za kompanije predstavlja jedinstvenu priliku da dođu do najkvalitetnijeg kadra koji naša zemlja može da ponudi, kao i da se promovišu široj javnosti.
Znaci krajnje neljubazni, nestrucn, neinformisanii...vecina dosla samo da se reklamira...Aj da su bar bolje ribe doveli da im budu na standovima...sve u svemu OCAJ!

Objavljeno: 06.11.2007 00:27 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

19 + 2

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti