Трећи сајам послова за студенте и дипломце техничко-технолошких факултета “ЈобФаир 07 - Креирај своју будућност” ће се одржати 5-6. новембра 2007. године у Свечаној сали зграде техничких факултета, Булевар краља Александра 73. Организатори су Удружење студената електротехнике Европе – EESTEC Београд и Удружење студената технике Европе - BEST Београд.Циљ догађаја је да помогне студентима и дипломцима да дођу до жељеног посла или прилике за стручно усавршавање у некој од компанија које успешно послују у Србији. Студенти могу да оставе своје податке директно представницима компанија на Сајму или у електронској бази CV-јева која ће бити доступна на сајту www.jobfair.org.yu до 15. новембра. Сајам послова за компаније представља јединствену прилику да дођу до најквалитетнијег кадра који наша земља може да понуди, као и да се промовишу широј јавности.

Постави коментар