Prijava za dopunske časove iz pp-a

// Kategorije: Info |
Svi studenti starijih generacija, koji nisu položili Principe Programiranja, mogu da se prijave za dopunske časove vežbi. Prijava se realizuje slanjem email-a predmetnim asistentima.
Prijava traje do 07.11.2007.
Jel zna neko ko od ovih asistenata najbolje objasnjava? I da li ce nam vezbe drzati taj asistentent kod kojeg se prijavimo ili je svejedno? Hvala.

Objavljeno: 04.11.2007 22:47 - ()


0
0
TS: prosle skolske godine, da ne bude zabune ;)

Objavljeno: 04.11.2007 20:03 - ()


0
0
projektovanje programa je po novom programu u sledecem semestru, tad bi trebalo da ce moci da ga polazu i starije generacije. a teorija sistema... pa bila je poslednja sansa prosle godine u drugom semestru. ako hocete, pokrenite inicijativu, rado cemo vas podrzati!!!

Objavljeno: 04.11.2007 18:04 - ()


0
0
A tek iz Teorije Sistema... :(

Objavljeno: 04.11.2007 15:52 - ()


0
0
bilo bi divno da se tako nesto organizuje i iz projektovanja programa

Objavljeno: 04.11.2007 12:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

3 + 4

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti