Prijava za dopunske časove iz pp-a

// Категорије: Инфо |
Сви студенти старијих генерација, који нису положили Принципе Програмирања, могу да се пријаве за допунске часове вежби. Пријава се реализује слањем емаил-а предметним асистентима.
Пријава траје до 07.11.2007.
Jel zna neko ko od ovih asistenata najbolje objasnjava? I da li ce nam vezbe drzati taj asistentent kod kojeg se prijavimo ili je svejedno? Hvala.

Објављено: 04.11.2007 22:47 - ()


0
0
TS: prosle skolske godine, da ne bude zabune ;)

Објављено: 04.11.2007 20:03 - ()


0
0
projektovanje programa je po novom programu u sledecem semestru, tad bi trebalo da ce moci da ga polazu i starije generacije. a teorija sistema... pa bila je poslednja sansa prosle godine u drugom semestru. ako hocete, pokrenite inicijativu, rado cemo vas podrzati!!!

Објављено: 04.11.2007 18:04 - ()


0
0
A tek iz Teorije Sistema... :(

Објављено: 04.11.2007 15:52 - ()


0
0
bilo bi divno da se tako nesto organizuje i iz projektovanja programa

Објављено: 04.11.2007 12:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности