Overa semestra

// Kategorije: Info |
Petak 06. jun 2008. je poslednji dan za overu semestra. Možete je obaviti na šalterima studentske službe u periodu između 11 i 13 časova.
E ljudi a jer treba da overavaju semsestar oni koji su na samofinansiranju?

Objavljeno: 11.06.2008 01:51 - ()


0
0
ljudi.. opusteno... danas sam overila semestar i nisu pravili nikakav problem... zena nije ni a rekla :P pricaju ljudi gluposti!

Objavljeno: 10.06.2008 00:54 - ()


0
0
A jel se placa neki penal?

Objavljeno: 08.06.2008 23:34 - ()


0
0
..ma moze uvek da se overi..nema to veze..ja sam svake godine kasnio sa overom po mesec dana!

Objavljeno: 08.06.2008 18:49 - ()


0
0
Jel ce moci u ponedeljak? :zbun:

Objavljeno: 08.06.2008 18:40 - ()


0
0
Majo draga, prestani da seres jer ce klit**** da ti bude razvucen dovoljno da mozes da ga zvaces. Pozdravljam te tvoj Ja...zdr

Objavljeno: 08.06.2008 16:26 - ()


0
0
mozete da overite i sledece nedelje za dzabe.. uvek je moglo.. znaju oni kakvi su studenti :P

Objavljeno: 07.06.2008 14:48 - ()


0
0
amin da im neko kazhe! ljudi, overa semestra je trajala nedelju-dve! imali ste obavestenje na faxu, kao i obavestenje na puskicama na vreme da overite (makar to bio i poslednji dan) i niste stigli da uradite... onda slobodno pljunite potrebnu sumu i overite naknadno!!!

Objavljeno: 07.06.2008 14:31 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti