Petak 06. jun 2008. je poslednji dan za overu semestra. Možete je obaviti na šalterima studentske službe u periodu između 11 i 13 časova.Overa semestra
Petak 06. jun 2008. je poslednji dan za overu semestra. Možete je obaviti na šalterima studentske službe u periodu između 11 i 13 časova.E ljudi a jer treba da overavaju semsestar oni koji su na samofinansiranju?
Objavljeno: 11.06.2008 01:51 - ()
ljudi.. opusteno...
danas sam overila semestar i nisu pravili nikakav problem...
zena nije ni a rekla :P
pricaju ljudi gluposti!
Objavljeno: 10.06.2008 00:54 - ()
..ma moze uvek da se overi..nema to veze..ja sam svake godine kasnio sa overom po mesec dana!
Objavljeno: 08.06.2008 18:49 - ()
Majo draga, prestani da seres jer ce klit**** da ti bude razvucen dovoljno da mozes da ga zvaces.
Pozdravljam te tvoj Ja...zdr
Objavljeno: 08.06.2008 16:26 - ()
mozete da overite i sledece nedelje za dzabe.. uvek je moglo.. znaju oni kakvi su studenti :P
Objavljeno: 07.06.2008 14:48 - ()
amin da im neko kazhe!
ljudi, overa semestra je trajala nedelju-dve!
imali ste obavestenje na faxu, kao i obavestenje na puskicama na vreme da overite (makar to bio i poslednji dan) i niste stigli da uradite...
onda slobodno pljunite potrebnu sumu i overite naknadno!!!
Objavljeno: 07.06.2008 14:31 - ()

Postavi komentar