Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.Overa semestra
Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.Pa ubijte se, kazem vam...ali mozete i da odete i do saltera i da pitate, oni sigurno znaju, a ne ovde...morate malo i da se pomucite, a ne samo da cekate da vam nesto padne sa neba ili neta...
Објављено: 07.06.2008 03:08 - ()
na sajtu fona nigde ne pise to, koliko ja vidim!
a puskice nisu radile par dana...
mi ne idemo na predavanja pred kolokvijume, mozda je neko tamo rekao...
ali... gotovo sad...
STA SAD????
Објављено: 07.06.2008 01:16 - ()
Ozbiljno, da li ima nekih informacija sta da rade oni koji su propustili ovaj rok?
Објављено: 06.06.2008 23:58 - ()
Meni teta rekla da dojem sledece nedelje i da joj se osmehnem sa 17.500 RSD-a! :D
Објављено: 06.06.2008 23:42 - ()
naravno da cesh moci... otidji sledece nedelje, osmehni se onoj teti i to ce biti to... :D
Објављено: 06.06.2008 21:34 - ()
A sta ce biti ako se semestar nije overio do danas. Da li cu da snosim neke posledice i da li cu moci naknadno da ga overim. :fokus:
Објављено: 06.06.2008 18:34 - ()

Постави коментар