Overa semestra

// Категорије: Инфо |
Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.
Pa ubijte se, kazem vam...ali mozete i da odete i do saltera i da pitate, oni sigurno znaju, a ne ovde...morate malo i da se pomucite, a ne samo da cekate da vam nesto padne sa neba ili neta...

Објављено: 07.06.2008 03:08 - ()


0
0
na sajtu fona nigde ne pise to, koliko ja vidim! a puskice nisu radile par dana... mi ne idemo na predavanja pred kolokvijume, mozda je neko tamo rekao... ali... gotovo sad... STA SAD????

Објављено: 07.06.2008 01:16 - ()


0
0
Da se ubiju, jer su neodgovorni...

Објављено: 07.06.2008 00:37 - ()


0
0
Ozbiljno, da li ima nekih informacija sta da rade oni koji su propustili ovaj rok?

Објављено: 06.06.2008 23:58 - ()


0
0
Meni teta rekla da dojem sledece nedelje i da joj se osmehnem sa 17.500 RSD-a! :D

Објављено: 06.06.2008 23:42 - ()


0
0
naravno da cesh moci... otidji sledece nedelje, osmehni se onoj teti i to ce biti to... :D

Објављено: 06.06.2008 21:34 - ()


0
0
A sta ce biti ako se semestar nije overio do danas. Da li cu da snosim neke posledice i da li cu moci naknadno da ga overim. :fokus:

Објављено: 06.06.2008 18:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности