OpenDay - dan otvorenih vrata!

// Kategorije: Info |
opendayOpen Day - dan otvorenih vrata!
U nedelju 07.10.2007. biće organizovan tradicionalni OpenDay na FON-a. Svečani prijem brucoša sa indeksom 07 će se održati u amfiteatru FON-a u dve grupe sa početkom u 10 (grupe od A1 do A6), odnosno 13 (grupe od A7 do A12) časova. Ovom prilikom sve studentske organizacije će predstavljati svoj program na štandovima ispred fakulteta.
o boze pa valjda su ti rekli na upisu tj. dali su ti papir sa sifrom i korisnickim imenom........imas pravo da Dial-in, meil na serveru fona, da postavis licnu prezentaciju i FTP prostor.....

Objavljeno: 08.10.2007 22:03 - ()


0
0
[i][b]06.oktobar 2007 Obaveštenje Obaveštavamo studente prve godine da su od 06.10.2007.godine aktivni internet nalozi.[/b] [/i] Da li neko zna o kakvim nalozima je rec?

Objavljeno: 08.10.2007 18:56 - ()


0
0
:yo: [color=darkred][/color]

Objavljeno: 07.10.2007 02:42 - ()


0
0
ako si neka grupa od A1-A6 dolazis u 10, a ako si od A7-A10 onda u 13h

Objavljeno: 07.10.2007 01:30 - ()


0
0
kako ja da znam da li da dodjem u 10h ili u 13h???

Objavljeno: 07.10.2007 01:14 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

8 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti