OpenDay - dan otvorenih vrata!

// Категорије: Инфо |
opendayOpen Day - дан отворених врата!
У недељу 07.10.2007. биће организован традиционални OpenDay на ФОН-а. Свечани пријем бруцоша са индексом 07 ће се одржати у амфитеатру ФОН-а у две групе са почетком у 10 (групе од А1 до А6), односно 13 (групе од А7 до А12) часова. Oвом приликом све студентске организације ће представљати свој програм на штандовима испред факултета.
o boze pa valjda su ti rekli na upisu tj. dali su ti papir sa sifrom i korisnickim imenom........imas pravo da Dial-in, meil na serveru fona, da postavis licnu prezentaciju i FTP prostor.....

Објављено: 08.10.2007 22:03 - ()


0
0
[i][b]06.oktobar 2007 Obaveštenje Obaveštavamo studente prve godine da su od 06.10.2007.godine aktivni internet nalozi.[/b] [/i] Da li neko zna o kakvim nalozima je rec?

Објављено: 08.10.2007 18:56 - ()


0
0
:yo: [color=darkred][/color]

Објављено: 07.10.2007 02:42 - ()


0
0
ako si neka grupa od A1-A6 dolazis u 10, a ako si od A7-A10 onda u 13h

Објављено: 07.10.2007 01:30 - ()


0
0
kako ja da znam da li da dodjem u 10h ili u 13h???

Објављено: 07.10.2007 01:14 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности