Нове слике у албуму

// Категорије: Инфо |

У албум Пушкица додате су нове слике са Добровољног давања крви од 10. децембра 2008. године.

 

 

stvarno ZASTO ... :zbun:

Објављено: 12.01.2009 23:51 - ()


0
0
:D

Објављено: 12.01.2009 18:19 - ()


0
0
A zasto???

Објављено: 11.01.2009 19:54 - ()


0
0
Jedan mali savet za sve humane: nemojte da dolazite u rolci na duge rukave da dajete krv :P

Објављено: 11.01.2009 16:21 - ()


0
0
:) :) :) :)

Објављено: 09.01.2009 16:38 - ()


0
0
Super su fotkice! Svaka cast za akciju! Samo napred!

Објављено: 08.01.2009 21:55 - ()


0
0
Najbolji smo!

Објављено: 08.01.2009 16:05 - ()


0
0
bas slatko! :zaljubljen:

Објављено: 08.01.2009 13:21 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности