Softversko Inženjerstvo na FON-u

// Kategorije: Info |
Kako Puškice saznaju, iz izvora bliskih PentaFON-u, još uvek nema rezultata po pitanju otvaranja novog smera "Softversko Inženjerstvo". Problem je višestruk, a najbolnija tačka je opterećenje asistenata koji, zbog postojećeg broja studenata, drže veći broj časova nedeljno nego što je to dozvoljeno zakonskom normom. Takođe, čeka se izjašnjavanje svih katedra na FON-u (ima ih četiri), što će imati jak uticaj na konačnu odluku Fakulteta.
Da li će FON naći način da reši problem opterećenja asistenata (usled prekomernog broja studenata, prim. aut.) kao i da li će katedre pokazati interesovanje za ubacivanje smera koji će FON-u učvrstiti poziciju lidera na polju IKT u zemlji, saznaćemo uskoro.
Za one koji zaposljavaju FONovce...

Objavljeno: 11.05.2008 03:21 - ()


0
0
[quote]IT jos uvek vazi za najcenjeniji smer na fonu...[/quote] Za koga je to "najcenjeniji" smer? ...za one klince koji sada upisuju fon, ili... :durisha:

Objavljeno: 10.05.2008 23:57 - ()


0
0
A u kojim prostorijama misle da drze casove studentima sa toga smjera? Mozda u onim kancelarijama sto su u fazi gradnje? :)))

Objavljeno: 08.05.2008 15:25 - ()


0
0
Ako je za tebe IT spansko selo ne znaci da fon ne treba time da se bavi.IT jos uvek vazi za najcenjeniji smer na fonu...

Objavljeno: 08.05.2008 01:41 - ()


0
0
a zar fon ne treba da se bavi poslovnim sistemom, a ne IT??? :zbun:

Objavljeno: 08.05.2008 01:15 - ()


0
0
FON - lider na polju IKT u zemlji... lol... sa Nevenkom kao dekanom i ljubicastim casovnicima... svakako...

Objavljeno: 07.05.2008 22:32 - ()


0
0
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pobogu!!! pa to bi smanjilo profit... oooovaj, hocu reci povecalo troshkove, pa kako bi to tek uticalo na visinu shkolarina... to bi bilo uzhasno!

Objavljeno: 07.05.2008 19:37 - ()


0
0
A da kojim slucajem zaposle nove kadrove? :zbun:

Objavljeno: 07.05.2008 19:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

19 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti