Softversko Inženjerstvo na FON-u

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, из извора блиских ПентаФОН-у, још увек нема резултата по питању отварања новог смера "Софтверско Инжењерство". Проблем је вишеструк, а најболнија тачка је оптерећење асистената који, због постојећег броја студената, држе већи број часова недељно него што је то дозвољено законском нормом. Такође, чека се изјашњавање свих катедра на ФОН-у (има их четири), што ће имати јак утицај на коначну одлуку Факултета.
Да ли ће ФОН наћи начин да реши проблем оптерећења асистената (услед прекомерног броја студената, прим. аут.) као и да ли ће катедре показати интересовање за убацивање смера који ће ФОН-у учврстити позицију лидера на пољу ИКТ у земљи, сазнаћемо ускоро.
Za one koji zaposljavaju FONovce...

Објављено: 11.05.2008 03:21 - ()


0
0
[quote]IT jos uvek vazi za najcenjeniji smer na fonu...[/quote] Za koga je to "najcenjeniji" smer? ...za one klince koji sada upisuju fon, ili... :durisha:

Објављено: 10.05.2008 23:57 - ()


0
0
A u kojim prostorijama misle da drze casove studentima sa toga smjera? Mozda u onim kancelarijama sto su u fazi gradnje? :)))

Објављено: 08.05.2008 15:25 - ()


0
0
Ako je za tebe IT spansko selo ne znaci da fon ne treba time da se bavi.IT jos uvek vazi za najcenjeniji smer na fonu...

Објављено: 08.05.2008 01:41 - ()


0
0
a zar fon ne treba da se bavi poslovnim sistemom, a ne IT??? :zbun:

Објављено: 08.05.2008 01:15 - ()


0
0
FON - lider na polju IKT u zemlji... lol... sa Nevenkom kao dekanom i ljubicastim casovnicima... svakako...

Објављено: 07.05.2008 22:32 - ()


0
0
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pobogu!!! pa to bi smanjilo profit... oooovaj, hocu reci povecalo troshkove, pa kako bi to tek uticalo na visinu shkolarina... to bi bilo uzhasno!

Објављено: 07.05.2008 19:37 - ()


0
0
A da kojim slucajem zaposle nove kadrove? :zbun:

Објављено: 07.05.2008 19:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности