Prakticni iz Programskih jezika

// Категорије: Инфо |
Практични задатак из предмета Програмски језици ће се одржати у среду 11.06.2008. Студенти заинтересовани да бране задатак у предроку дужни су да се у понедељак или уторак пријаве за полагање практичног задатка. Пријава ће се вршити уписивањем на папир који се налази на портирници факултета.
Nisam sreo GORU ekipu na nekom predmetu od ove! Potpuna neorganizacija i bezobrazluk! Ekipa: -jedini predmet u semestru na kome ne znaju kada ce se odrzavati kolokvijumi i prakticni -ne znaju kako ce se polagati ispit parcijalno do kraja maja (u vezi seminarskog) -profesorka (koja neprestano odaje utisak da nema veze sa programiranjem) i asistenti se izgleda konsultuju samo kada preko studenata saznaju da njihova poimanja polaganja predmeta nemaju nikakvih slicnosti nakon cega im je potrebno jos 2,3 nedelje da se skontaju i usaglase -sam predmet je prepisivanje koda iz jave i PP-a, sansa da se nauci nesto novo je ... mala... 2. kolokvijum: -kasnjenje od 45 minuta zbog "iznenadjujuceg" odziva studenata i nedovoljnog broja stampanih testova (treba li naglasiti da imaju *.xls spisak svih koji su prosli 1. kol !?) -posle 30tak min cekanja stampanih testova u 003 (oko 50 ljudi i 30 stepeni) jednom studentu je pozlilo a asistentkinja (izgleda ekonomije) mu nije dozvolila da izadje da se umije; student je posle nekoliko bezuspesnih molbi naravno izasao i vratio se za 60 sekundi; marko.net je jedva docekao da izbaci coveka napolje iako su oni odgovorni za kasnjenje ispita i iako oni nisu nikako pokusali da pomognu studentu (mogao ga je neko otpratiti do wca) -strahinja jedini + celog predmeta a sve ostalo je [b]sramota[/b][u][/u]

Објављено: 09.06.2008 00:21 - ()


0
0
Ko sve moze da se prijavi na to? O cemu se tu radi? Mogu li i starije generacije?

Објављено: 08.06.2008 21:08 - ()


0
0
Stradzuuuu majstoruuu. Potpisujem, decko je kralj. Ipak i Mrko i Nina su supee samo nece da se smaraju pa zato verovatno papir, a nije nista strasno.

Објављено: 08.06.2008 06:52 - ()


0
0
WORD!!! :cupavi: :yo:

Објављено: 08.06.2008 03:54 - ()


0
0
Osim Stradza, on je jedino sto vredi tamo.

Објављено: 08.06.2008 02:28 - ()


0
0
Xaxa, papir... Jadni li su ovi asistenti sa programskih, majko mila...

Објављено: 08.06.2008 02:24 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности